Kul-i-påsk – en vecka fylld med sport på Fair Play
Nyheter
Kul-i-påsk – en vecka fylld med sport på Fair Play
Datum mars 13, 2025

Häng med på Kul-i-Påsk 14-17 april, en vecka med massor av roliga sportaktiviteter för dig och dina kompisar. Du får spela tennis, padel, innebandy, badminton, fotboll och testa på bordtennis/bollekar. Aktiviteten håller på två timmar varje dag mellan kl. 10.00-12.00. En timme består av tennis medan den andra timmen fördelas mellan två övriga idrotter. Vi bjuder på frukt i anslutning till varje träningspass. Aktiviteten riktar sig till dig som är född 2013-2021.

Deltagaravgift: 395 kronor. Genom att du anmäler dig till denna aktivitet blir du automatiskt medlem i Fair Play TK. Begränsat antal platser, först till kvarn gäller!

 

Anmälan 

 

Sista anmälningsdag är torsdagen den 10 april. Grupper och samlingsplats första dagen publiceras på Fair Play TK:s hemsida fredagen den 11 april.

 

Tidigare nyheter
STREAM Fair Play Cup by Zenniz vintertour
Följ dagens matcher i Fair Play Cup by Zenniz Vintertour här:   Bana 1...
Lediga platser till våren i Malmös största padelskola
Lediga platser till våren i Malmös största padelskola! Ta chansen att träna med vårt...
Ström & Gulliksson Malmö Junior Open 2026
I januari kommer junioreliten till Malmö. 3-10 januari spelas Ström & Gulliksson Malmö Junior...
Elitseriestart nästa vecka – hemmapremiär på söndag
12-18 december spelas Elitserien powered på MATCHi, där 20 lag slåss om åtta slutspelsplatser....