Viktig medlemsinformation – hjälp oss att bli bättre
Nyheter
Viktig medlemsinformation – hjälp oss att bli bättre
Datum mars 23, 2021

Fair Play TK arbetar just nu med att ta fram en ny verksamhetsplan för 2021-2024.

Fredrik Ericsson, vice ordförande, och Janne Immonen, klubbchef, presenterar klubben och arbetet med den nya verksamhetsplanen i ett rykande färskt avsnitt av Fair Play TV. Du ser programmet här.

För att kunna staka ut en tydlig riktning och sätta rätt målsättningar för perioden vill vi involvera så många som möjligt i och runtomkring klubben i arbetet. Inte minst är det viktigt att klubbens medlemmar är med och påverkar den riktning vi tar. Därför ber vi nu alla medlemmar att fylla i en SWOT-analys och mejla in till oss senast den 31 mars.

I en SWOT-analys fyller man i fyra olika rutor. Starka sidor och svaga sidor högst upp är en nulägesbild av delarna som Fair Play gör bra och mindre bra. De undre rutorna handlar om vilka hot och möjligheter som finns för Fair Play i framtiden.

Fyll i SWOT-analysen som är bifogad här och skicka in den till jonas.widerberg@fairplaytk.se senast den 31 mars.

Tidigare nyheter
Fair Play Cup Mini 19 december
FAIR PLAY CUP MINI 2025 Samling/genomgång bana 12 16:15 Matchstart omgång 1 16:30 Paus/lottning...
Lediga platser till våren i Malmös största padelskola
Lediga platser till våren i Malmös största padelskola! Ta chansen att träna med vårt...
Ström & Gulliksson Malmö Junior Open 2026
I januari kommer junioreliten till Malmö. 3-10 januari spelas Ström & Gulliksson Malmö Junior...
Elitserien powered by MATCHi
12-18 december spelas Elitserien powered på MATCHi, där 20 lag slåss om åtta slutspelsplatser....